AGENT COMERCIAL CLUJ-NAPOCA

S.C. KRISAR S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Promoveaza produsele si imaginea companiei
* Deruleaza relatii cu clientii directi – persoane juridice
* Aplica politici de marketing adaptate conditiilor specifice ale pietei, pe care le primeste de la conducerea societatii
* Contacteaza clienti noi si prezinta oferta firmei in scopul extinderii retelei de distribuitori
* Semneaza noi contracte de distributie
* Preia comenzile de distributie de la clienti, ingrijindu-se de onorarea acestora intocmai si la timp, cat si de preluarea instrumentelor de plata corespunzatoare
* Comunica superiorului ierarhic solicitarile, opiniile si sesizarile clientilor si incearca sa rezolve problemele aparute

CERINTE

Candidatii ideali sunt persoane entuziaste, comunicative, consecvente si cu atitudine pozitiva.

* Domiciliu stabil in Cluj
* Abilitati de comunicare
* Studii superioare economice sau tehnice
* Cunostinte de marketing / politici comerciale
* Bune cunostinte operare PC
* Permis auto categoria B
* Disponibilitate pentru perioada de proba platita de 2 saptamani.

BENEFICII OFERITE

* Mediu dinamic de lucru
* Pachet salarial atractiv, corelat cu performanta in cadrul unei echipe de profesionisti
* Oportunitatea dezvoltarii personale depline si realizarea unei cariere de succes

DESCRIEREA FIRMEI

Firma distribuie produse de finisaj