AGENT COMERCIAL

EASY CREDIT 4 ALL IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza vizionari ale garantiilor propuse pentru contractarea creditelor de catre potentiali clienti;
- Colaboreaza cu angajatii sediului in vederea indeplinirii obiectivelor stabilite la nivel de unitate;
- Informeaza si consiliaza clientii privind produsele si serviciile institutiei noastre.
- Contacteaza clientii din baza de date a sediului secundar;
- Utilizeaza autoturismul de serviciu, executa traseele necesare desfasurarii activitatii firmei si transportul pentru preluarea si predarea documentelor de la/catre diversi expeditori si destinatari;
- Raspunde de integritatea autovehiculului pe care il are in primire in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia; respecta legislatia rutiera in vigoare;
- Intocmeste rapoarte cu privire la activitate.

CERINTE

Permis categoria B fara evenimente rutiere (alte categorii suplimentare constituie un avantaj);
- Experienta in condus de minim 5 ani;
- Cunostinte de operare PC;
- Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
- Tinuta business;
- Persoana muncitoare, punctuala, organizata, serioasa;
- Disponibilitate imediata.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Training de specialitate;
- Echipa tanara si mediu de lucru placut.

Institutie financiara nebancara, avand ca obiect de activitate acordarea de credite de consum garantate cu ipoteca imobiliara/credite ipotecare, avand in prezent 12 agentii deschise pe teritoriul Romaniei.
Website: www.easycredit.ro