Administrator Site

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

• administrarea bazei de date a produselor site-urilor din gestiune
• dezvoltarea site-urilor in gestiune
• onorarea comenzilor online

CERINTE

• experienta medie webdesign
• cunostinte PHP, Java-Script, MySQL, CMS, Flash, Photoshop
• constituie un avantaj experienta in vanzari si cunostintele teoretice de vanzare
• constituie un avantaj cunostintele despre telefoane mobile si accesorii GSM

• bune abilitati de comunicare
• capacitate puternica de auto-organizare
• responsabilitate maxima si atentie sporita
• capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

• venit corelat cu munca depusa
• mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta
• echipa tanara si bine pregatita

EURO-GSM este cel mai important dealer national Orange, cu peste 130 de magazine in peste 60 de localitati si peste 500 de angajati. Fiind o companie in continua dezvoltare, avem nevoie de personae inteligente, ambitioase, harnice care doresc sa-si dezvolte cariera intr-o echipa puternica.