ADMINISTRATOR CLUJ-NAPOCA, COD ADMIN - CJ

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administratorul raspunde de desfasurarea optima a activitatii filialei prin aprovizionarea cu materialele necesare programului zilnic, asigurarea bunei functionari a parcului auto si urmarirea aplicarii procedurilor companiei privind gestiunea stocurilor.

CERINTE

Candidatul potrivit are
- experienta de cel putin 2 ani intr-o pozitie similara, preferabil in domeniul bunurilor de larg consum,
- cunostinte de contabilitatea primara si gestiunea stocurilor.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern.

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala CLUJ-NAPOCA pe pozitia de ADMINISTRATOR cod ADMIN-CJ.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail asmcj@chio.ro sau fax 021/242 09 30.