Account Manager

S.C. Busteco Global Brain S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Gestioneaza clientii si asigura largirea portofoliului precum si crearea unor noi oportunitati de parteneriat si afaceri cu alte organizatii din domeniul IT.
Asigura fluxul de comunicare cu clientii din portofoliu.
Urmareste derularea proiectelor sau parteneriatelor incheiate cu clientii din portofoliu si respectarea termenelor agreate.
Analizeaza si raporteaza orice problema aparuta in relatiile cu clientii, propune solutii de rezolvare a acestora.
Propune solutii de eficientizare a activitatii pe care o desfasoara si estimeaza impactul acestora asupra calitatii relatiilor cu clientii ca si cresterea reputatiei companiei.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Studii superioare finalizate, preferabil cu profil social, comunicare sau relatii publice.
Experienta relevanta in gestionarea unui portofoliu de clienti, de preferat in domeniul IT.
Abilitatea de a gestiona mai multe proiecte concomitent.
Capacitate de sinteza si gandire analitica.
Capacitate de organizare, planificare si orientare catre detalii.
Motivatie sustinuta pentru atingerea obiectivelor.
Abilitatea de a traduce initiativele si eforturile in rezultate masurabile.
Initiativa, tenacitate, seriozitate si atitudine pozitiva.
Abilitati de comunicare si negociere excelente.
Cunostinte avansate de Limba Engleza.

BENEFICII OFERITE

Oferta:

Mediu de lucru dinamic, competitiv si profesional
Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o echipa dinamica si in continua expansiune
Pachet salarial avantajos

Busteco Global Brain – Agentie Web – specializata in solutii eCommerce – recruteaza:

Companie independenta,cu experienta de 5 ani in domeniul IT, suntem in continua expansiune si cautam mereu talente in domeniul pe care il reprezentam.

Daca indeplinesti conditiile si telul tau este sa faci parte dintr-o echipa dinamica si un mediu plin de provocari, te invitam sa ni te alaturi.