ACCOUNT MANAGER

Magnum Opus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face zi de zi:
- vei comercializa IMM-urilor din Cluj-Napoca un serviciu de promovare online de succes
- vei contacta clientii posibili si ii vei transforma in clienti fideli
- vei tine legatura cu clientii existenti si vei reinnoi contractele de cate ori acestea expira
- vei acorda asistenta clientilor in utilizarea serviciului

CERINTE

Reprezinta avantaj:
- experienta in vanzari
- statutul de student/masterand/proaspat absolvent

Daca
- ai abilitati bune de comunicare
- esti o persoana activa si iti place sa lucrezi pe teren
- esti o persoana responsabila, orientata pe rezultate
- ti-ar place sa lucrezi in vanzari

Trimite-ne un CV cu poza si scrisoare de intentie pe adresa office@magnumopus.ro pana in data de 7 mai 2011.

BENEFICII OFERITE

- castig in functie de realizari
- telefon de serviciu
- abonament RATUC pe toate liniile
- program de lucru flexibil
- colaborare sub forma unui contract civil

DESCRIEREA FIRMEI

www.magnumopus.ro