Account Manager

Admen Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Identifica permanent clienti potentiali; stabileste intalniri cu acestia; identifica nevoile exacte ale companiei client; personalizeaza ofertele
Actualizeaza baza de date
Intocmeste rapoarte zilnice de activitate

CERINTE

Cerinte
Experienta anterioara pe o pozitie similara- domeniul publicitate/ productie publicitara
Studii superioare
Cunostinte PC
Permis auto categ.B
Abilitati dezvoltate de comunicare.

Suntem o echipă dinamică, tânără, creativă, spontană, flexibilă în ceea ce face, care a crescut împreună cu piaţa locală de publicitate . Credem că există potenţial de creştere atât în piaţă, cât şi în ceea ce ne priveşte, prin oferirea de servicii complete în domeniul publicităţii către clienţi locali şi naţionali. De aceea, în ideea de a oferi cele mai bune servicii din domeniu, avem cei mai buni şi mai implicaţi profesionisti pentru fiecare serviciu pe care îl oferim. Suntem o agentie inovativa si orientata catre rezultate, flexibila si axata pe eficienta pe termen lung a serviciilor oferite.