URGENT,Sofer 43 tone - Cipru

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Numar de posturi: 1
Locatia:Cipru
Descrierea jobului
Se lucreaza 3 zile pe saptamana pe o remorca de 43 tone cu care se transporta materiale de constructii.Celelalte 2

zile se lucreaza in agricultura ca muncitor si s-ar putea sa fie nevoie sa se conduca masini agricole si tractoare.

Acte necesare inscriere:
-CV in limba engleza
-fotografie full body

Tel.0268420942,0768100160,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro
www.acs-europe.ro

CERINTE

-permis de conducere international
-experienta anterioara pe remorci de 43 tone este obligatorie
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-contract incheiat pe un an cu posibilitate de prelungire
-salariul de inceput este 850 euro net/luna(bani in mana)
-cazare asigurata gratuit de angajator
-asigurari sociale si medicale platite de angajator
-program: 5 zile/saptamana, 9 ore/zi
Daca va descurcati si ca mecanic, atunci salariul va creste.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate