TIPOGRAFI OFFSET-CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza TIPOGRAFI OFFSET pentru joburi in Cipru Se cer experienta minim 3 ani in domeniu, limba engleza conversational,varste pana in 25-35 ani. Se ofera contract 1 an,program de lucru 5 zile pe saptamana/8 ore pe zi,salariu net lunar 1100 Euro,al 13 lea salariu,ore suplimentare platite.Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii, C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta corp intreg la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,mob 0721584097, 0768796726.

CERINTE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE