SPALATORI MASINIU - CONTRACTE CIPRU - FARA TAXE

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Spalatori autoturisme,camioane si masini grele pentru contracte de munca in Cipru.Se cer experienta minim 3 ani in domeniu,limba engleza nivel conversational,varste 25-45 ani.
Se ofera contract 1 an,program de lucru 6 zile pe saptamana 48 ore pe saptamana,salarizare intre 800 euro net lunar,cazare gratuita,concediu de odihna si asigurari platite.Taxa de mediere 400 Euro.Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb. engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare)

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE