Personal auxiliar VASE DE CROAZIERA

Job4life Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE recruteaza persoane cu cunostinte de limba engleza si germana ce vor sa lucreze pe VASE DE CROAZIERA pe raurile si fluviile din Europa.

GALLEY: Utility/Spalator Vase; Commis de Cuisine • Junior Cook • Demi Chef de Partie • Chef de Partie • Sous Chef
RESTAURANT & BAR: Ospatari • Barmani • Maitre D’
HOUSEKEEPING: Laundry • Cabin Steward/Cameriste • 1st Cabin Steward • Housekeeper
OFFICE: Receptioneri • Night Watch/Auditor • 1st Receptionist • Concierge • Hotel Manager

CERINTE

Experienta min. 1-2 ani;
Limba engleza sau germana la un nivel conversational ( Pozitiile pentru vorbitorii de limba germana ofera o grila de salarizare mai avantajoasa)
Cazier judiciar curat;
Clinic sanatos;
Nu sunt necesare cursuri IMO;

BENEFICII OFERITE

Contract de munca semnat si declarat cu angajatorul in Cipru;
Cazare asigurata gratuit;
Transport asigurat gratuit;
Masa - asigurata gratuit;
Asigurare medicala - asigurata gratuit;
Concediu;

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii Companii
Pentru angajatori: oferim solutii creative si complete, flexibile si eficiente de recrutare forta de munca prin instrumente inovatoare.

Serviciile noastre se adreseaza in special companiilor (corporatiilor) care au posturi vacante si au nevoie de externalizarea serviciilor de resurse umane si serviciilor de recrutare. Externalizarea serviciilor de resurse umane prin apelarea la o companie de plasare forta de munca accelereaza procesul de angajare reducand substantial costurile companiei dumneavoastra.