MECANICI REPARATII UTILAJE TERASIERE IN CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza fara comision MECANICI REPARATII UTILAJE TERASIERE pentru joburi in Cipru. Se cer experienta minim 3 ani in reparatii (excavatoare,incarcatoare frontale, camioane, mixere,motostivuitoare,etc),permis de conducere profesionist C si E, engleza conversational,limba greaca constituie avantaj,varste pana in 45 ani. Se ofera contract de munca pe o perioada de 1 an cu drept de prelungire,program 6 zile/48 ore saptamanal,salariu net lunar 900 -1100 Euro,ore suplimentare platite,cazare gratuita,asigurari sociale,medicale si concediu de odihna platite de angajator. Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,permis conducere si atestat, diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,mob 0721584097, 0768796726

CERINTE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE