Hotel din Cipru selecteaza GRADINAR

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul selectat trebuie sa faca curatenie, mentenanta, intretinut si curatat piscina, precum si alte responsabilitati specifice fisei postului.

Se lucreaza: 10 ore/zi;6 zile /saptamana;

Durata contractului de angajare:Nedeterminat

SE OFERA:

- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- se ofera training candidatului selectat;
- salariul: 600 EURO NET/luna;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- asigurari sociale platite de catre angajator;
- plecare urgenta.

CERINTE

- se cere limba engleza la nivel intermediar;
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.
Alte informaţii

Acte necesare pt. inscriere:
- CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.

COSTURILE PROGRAMULUI:

A) Taxa de procesare a dosarului : 300 RON – se plateste in momentul inscrierii candidatului;

B) Taxa de mediere: 360 Euro – Se plateste in momentul semnarii contractului de munca de la angajatorul strain;

C) Biletul de avion (200-250 euro).

BENEFICII OFERITE

Masa si cazare GRATUITA;
Asigurari sociale;

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .