HOSTESS pentru hoteluri de lux din Cipru

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intampinarea clientilor;
- oferirea de informatii pentru clientii hotelului;
- promovarea diferitelor servicii ale hotelului, restaurantului, centrului spa, etc.;
- participarea la procesul de organizare a diferitelor evenimente care au loc in interiorul hotelului;
- buna desfasurare a procesului de inregistrare al clientilor si insotirea lor la locurile rezervate;
- servirea invitatilor cu bauturi, gustari;
- intretinerea atmosferei;
- precum si alte activitati cerute de catre angajator.

CERINTE

- limba engleza la un nivel conversational
- se accepta doar femei cu varsta cuprinsa intre 18 si 35 ani

BENEFICII OFERITE

- contract legal de munca pe 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- salariul: 550-650 EURO NET/luna;
- programul de lucru: 9 ore/zi, 6 zile/saptamana;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA (3 mese/zi);
- asigurari sociale platite de catre angajator;
- plecare urgenta.

COSTUL PROGRAMULUI:
- 300 RON – taxa de procesare a dosarului
- 360 EURO - taxa de mediere.
- Biletul de avion.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.