FRIGOTEHNISTI - CONTRACTE CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Almirom recruteaza pentru contracte in Cipru Frigotehnisti cu experienta minim 3 ani in domeniu. Se cer limba engleza conversational,permis de conducere categoria B,varste 25-45 ani.Salarizare 850 - 1000 Euro,angajari immediate,tarif de mediere 400 Euro. Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,C.I.,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,mob 0721584097, 0768796726.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE