Barmanite, ospatarite Cipru - FARA COMISION IN TARA!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOBURI IN HOTELURI SI RESTAURANTE DE 4 SI 5 STELE – CIPRU

Firma de recrutare acreditata, cautam personal pentru hoteluri si restaurante din zona Paphos: barmanite, ospatarite, cameriste, ajutori bucatari, bucatar sef, personal receptie, entertainment, etc.

Plecari urgente pentru barmanite si ospatarite.

Se ofera:
- salarii de 600 – 650 euro (in functie de experienta)
- cazare
- mese
- plata asigurari medicale si sociale
- tips-uri de 120-150 euro/luna
- contracte pe 6 luni.

Comisionul se plateste din primul salar primit in Cipru – 300 euro.
Nu se plateste nici un fel de alta taxa inainte de plecare, nici taxa de dosar si nici de interviu.

CERINTE

- experienta intr-un post similar minim 3 luni
- limba engleza nivel mediu
- disponibilitate de plecare in 7-10 zile
- disponibilitate de a lucra in Cipru 6 luni.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.