Job expirat

www.eurolife-team.ro | www.eurolife-consulting.ro

AVEM 500 DE POZITII VACANTE PENTRU ANIMATORI HOTEL - ENTERTAINERI IN HOTELURI DE 4 SI 5 STELE IN GRECIA SI CIPRU

Locurile de munca sunt in hoteluri de 4 si 5 stele, baze sportive in insule precum Creta,Zakynthos, Rhodos, Santorini, Corfu sau in Cipru - zona Ayia Napa.

Responsabilitatile postului:

Animatori de hotel ( Animatori Centre de vacanta / Entertaineri) sunt persoane ce activeaza in cadrul unui hotel avand rolul de a distra turistii prin diferite activitati distractive sau prin organizarea unor jocuri.
- Jocurile sunt: darts, carti, polo , sport in apa, volei, etc.

Trebuie sa asigure permanent o atmosfera de distractie si sa se asigura ca turistii sunt atrasi de jocurile sau spectacolele organizate.
- Se lucreaza in echipa de 6-7 animatori la un hotel.
- Se asigura training 1 saptamana!

Cerinte

Ce include programul:

- salarizare 550-750 Euro / luna
- masa si cazarea GRATUITA
- bilet de avion GRATUIT INTORS ( doar Grecia - in limita a 200 de euro)
- Bonus 200 Euro la sfarsitul contractului - doar in Cipru.
- suport permanent 24h din 24 pe toata perioada derularii programului
Programul de munca este de 8-9 ore/zi, 6 zile/saptamana.
- TRAINING la locul de muncă în Grecia /Cipru- este asigurat de catre angajator;
- Posibilitatea de a cunoaste oameni noi din toată Europa, de a experimenta un nou mod de viata, de a te distra, de a vizita si de a deveni independent ;
- Un punct forte la CV prin exerienta intr-o companie internationala;
-ASISTENTA de la data înscrierii în program până la data întoarcerii în Romania

Durata programului:

Programul se desfasoara intre lunile martie -octombrie.
Data de incepere poate fi din luna Martie, Aprilie, Mai, Iunie, Iulie.
Durata minima de contract este de 3 luni.

CONDITII DE PARTICIPARE:

Vorbitor de limba engleză avansat (cunoașterea altor limbi străine constituie un real avantaj: germană, rusă, franceză, italiană sau greacă);
AVANTAJ ! Experienta in domeniul hotelier sau entertaiment (actorie/dans/muzica) reprezinta un plus
Cazier judiciar curat;
Clinic sănătos/apt de munca;

POZITII DISPONIBILE:

Beneficii Oferite

HOTEL ENTERTAINMENT:

* Sports Entertainer – Animator Sport
* All Round Entertainment –
* Chidren Animator – Kids Animator
* Dancer/Singer
* Fitness Instructor – Gym instructor
*Aqua Gym Instructor

UNDE POTI OBTINE UN JOB ?

MAI JOS AI O LISTA CU CATEVA DINTRE LOCATII :

GRECIA :

INSULA CRETA- Minos Hotel, 4 stars- http://www.minos.gr/index.php

INSULA CORFU - Louis Regency Beach, 4 Stars- http://www.louishotels.com/en/our-hotels-in-cyprus-and-greece/greece/louis-regency-beach?layout=item

INSULA RHODOS- Sunshine vacation clubs, 5 stars -http://www.sunshinevacationclubs.com/WelcomeRhodes/

INSULA KOS- Oceanis Hotels, 4 stars - http://www.oceanis-hotel.gr/displayItm1.asp?ITMID=5

INSULA ZAKINTHOS- Eleon Grand Resort & Spa, 5 stars-http://www.eleon-grand-resort.gr/

CIPRU

PAPHOS : Constantinou Bros Hotels, 4 stars - http://www.cbh-cyprus.com/hotels.php

LIMASSOL: Mediterranean Hotel, 4 stars - http://www.medbeach.com/

AGYA NAPA : Asterias Hotel, 4 stars - http://www.asteriashotels.com/

AGYA NAPA: Florida Beach - http://florida.cyprotelshotels.com

PROTARAS: Capo Bay , 4 stars - http://www.capobay.com/

Cum o sa petreci vara aceasta ? Peste 1000 de tineri au ales sa lucreze si sa se distreze in Grecia si Cipru. Cazare gratuita, mese gratuite, salariu lunar, un certiifcat de internship recunoscut international, sansa de a incepe o cariera. Insa nimic nu se compara cu experienta de viata !
Nu mai sta pe ganduri, inscrie-te acum !

CUM POTI APLICA?

TRIMITE PE ADRESA noastra office@eurolife-team.ro un email cu subiectul TARG ANIMATORI care sa contina un CV recent + 1 fotografie tip pasaport/full size .

sau

POTI APLICA ONLINE

TEAM EUROLIFE te va contacta telefonic si prin email pentru programarea la interviul de preselectie!

DESCRIEREA COMPANIEI:
Avand ca scop promovarea programelor de schimb intercultural si plasarea fortei de munca pe plan intern si international, ne bucuram de o experienta cu rezultate foarte bune.

ALATURA – TE ECHIPEI NOASTRE SI VEI AVEA PARTE DE O EXPERIENTA UNICA !

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369 / 0213108370
0722925341 ;0747911614
Tel/ Fax: 0213108370
sau email : contact@eurolife-consulting.ro

www.myjob.ro trafic.ro

Job expirat

  • Salveaza jobul

    ANIMATORI HOTEL -ENTERTAINMENT HOTEL - GRECIA SI CIPRU 2013