agent de securitate

BIDEPA EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea BIDEPA, specializata in servicii profesionale de pază, protecție și monitorizare combinate cu sisteme de supraveghere video și antiefracție, angajează pentru obiectivul: eMAG-CIOROGARLA 10 agenți de pază/securitate (apti medical pentru exercitarea functiei si fara antecedente penale), cu sau fără atestat (se facilitează înscrierea la cursul de pregătire profesională).

Descrierea jobului:
*efectueaza controlul la intrarea/ieșirea în/din depozit a persoanelor și mijloacelor de transport prin verificarea actelor de însoțire a mărfurilor;
* patrulare și supraveghere a obiectivului;
*protejeaza bunurile împotriva furtului, avariei, dezastrelor naturale sau provocate etc.

CERINTE

*Studii medii;
*atestat profesional agent de securitate ( acolo unde este cazul, se faciliteaza inscrierea la cursul de pregatire profesionala);
*Seriozitate, onestitate, vigilenta, rezistenta fizica (stat in picioare);
*Constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor;
*Disponibilitate de lucru in ture de zi si de noapte de 12h.

BENEFICII OFERITE

- salariul de încadrare 1450 ron;
- spor de noapte 25%;
- bonuri masa;
- transport gratuit din provincie.

Servicii profesionale de paza, protectie si monitorizare combinate cu sisteme de supraveghere video si antiefractie