Inginer Service Masini Unelte

S.C. Proma Machinery S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in domeniul punerii in functiune, reparatiei si intretinerii masinilor unelte (mecanica, electrica , hidraulica) minim 3 ani.
Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
Calculator : excel, word, mail.
Permis conducere.

CERINTE

Atributii de baza:
Suport tehnic clienti
Instalare si PIF
Reparatii si constatari
Realizarea documentatiei tehnice necesare activitatii.

Va rugam sa trimiteti CV-ul dvs. pe adresa de e-mail cariere@proma.ro

BENEFICII OFERITE

Oferta si bonusurile se vor discuta la interviu.

PROMA MACHINERY este importator si furnizor la nivel national de utilaje, masini-unelte, scule, accesorii si consumabile pentru prelucrarea metalului, lemnului, a tablei si a profilelor. In prezent PROMA MACHINERY comercializeaza peste 6000 de produse, reprezentand brand-uri din Cehia, Germania si Italia. Mai multe detalii despre noi si produsele noastre le puteti gasi pe site-ul nostru www.proma.ro.