ASISTENT FARMACIE CHIAJNA SI CIOROGARLA

SC SOLSTITIUM SYSTEM TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma angajatoare isi propune sa devina un reper in localitatile din jurul Bucurestiului, in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.

Elibereaza medicamente si retete compensate si gratuite;
Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele riscuri sau efecte adverse;
Identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari in acord cu acestea;
Se implica in receptia produselor si aranjarea lor in raft.

CERINTE

Candidatul cautat trebuie sa fie activ si energic, implicat in ceea ce face si dornic de afirmare, motivat de castigul financiar si de munca in echipa.
Absolvent Colegiu Asistenti de farmacie
Experienta minim 6 luni (constituie avantaj)
Cunostinte bune operare PC
Excelente abilitati de comunicare si relationare
Initiativa si orientare catre client

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta