DIRECTOR TEHNIC PRODUCTIE

SC SILVANA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
- Coordonarea activitatii liniilor de productie
- Pregatirea productiei pe baza planificarii facute de conducere
- Urmarirea asigurarii calitatii pe fluxul tehnologic
- Asigura imbunatatirea permanenta a productivitatii.

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in activitatea de productie de minim 3 ani
- Abilitati de organizare, coordonare, analiza si decizie
- Responsabil, orientat spre rezultate
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu NET lunar 4800 lei + bonuri de masa
- Telefon la dispozitie
- Diurna pentru deplasari
- Decontare transport
- Program de lucru: L-V 07-17, Sambata - numai la nevoie.
- Angajarea se face pe baza de contract individual de munca.

SC SILVANA SA este o companie care are ca obiect principal de activitate productie si export articole de imbracaminte tricotate.