Tamplari confectionare mobila de lux

Eastern Personal Ltd.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- taierea dupa model si slefuirea pieselor de mobilier
- asamblarea dupa model a pieselor pentru obtinerea produsului final
- alte activitati de tamplarie intermediare si finale in functie de modelul de mobila executat

CERINTE

- experienta anterioara in tamplaria confectionarii de mobila
- atentie, grija in lucrul cu lemn scump

BENEFICII OFERITE

Cazarea asigurata de angajator.
Program de lucru: 8 ore/zi, 5 zile/saptamana, posibilitate de ore suplimentare in functie de cerintele angajatorului.
Transportul din tara si-l asigura candidatii.
Cunostiintele de limbi straine nu sunt necesare, dar pot constitui un avantaj (ceha, slovaca, rusa, germana, engleza).
Candidatii vor avea o perioada de proba de cateva zile in care isi vor demonstra abilitatile in confectionarea mobilei, in urma careia vor fi angajati sau respinsi.
Acesta este un loc de munca pe termen lung, in care in functie de abilitatile demonstrate se poate ajunge in timp la un nivel salarial mai ridicat. Se lucreaza cu materiale scumpe, iar cerintele calitative sunt inalte. De aceea suntem interesati de persoane motivate, de un nivel profesional inalt, care doresc sa-si demonstreze si sa-si dezvolte calitatile.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal. Leasing personal