Se cauta:Operator Productie, in Cehia - NU se percepe nici un comision

SK EXPRES RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
- Asamblarea pieselor

CERINTE

Cerințe:
-Disciplină, seriozitate și conștiinciozitate la locul de muncă

Reprezintă avantaj(dar nu este obligatoriu):
-Limba Engleză (înțelegere și comunicare)
-Experiență în domeniu (asamblare, reparare PC-uri)

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- transport asigurat din Oradea în Republica Cehă;
- cazare asigurată în Republica Ceha pe perioada contractului;
- transport asigurat între locația de cazare și locul de munca;
- bonusuri de prezență, calitate și performanța;
- bonus pentru recomandare (în cazul în care ne recomandați o persoana care se angajează la clientul nostru, indiferent dacă dumneavoastră va angajați prin firma noastra sau nu)- 100 euro;
- bonus de stabilitate - 200 euro dacă candidatul lucrează minim 2 luni în companie;
- sporuri salariale pentru posturile superioare ansamblării;
- avans din salariu dupa primele 3 zile de activitate;
- posibilitate de promovare în cadrul firmei;
- NU se percepe nici un fel de comision la angajare!

Firma de recrutare care intermediaza forta de munca in Republica Ceha, in domeniul IT.