Muncitori necalificati in silvicultura

Pbm Union Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Plantare puieti, in Cehia
Se accepta si femei si barbati!

Durata contractului:
aprilie - decembrie 2010

Detalii loc de munca:
Locatia este o zona muntoasa, clima poate fi rece.
Trebuie dus: bocanci si/sau cizme de cauciuc, haine groase, cearceaf si perna, tacamuri, mancare pentru o saptamana (conserve etc).
La sfarsitul primei saptamani se ofera banii pentru munca depusa in prima saptamana.

Cazarea:
- Se va face in locuinte tip blocuri pentru muncitori
- Bucatarie disponibila unde se poate gati. Se va merge regulat la Supermarket pentru a cumpara alimente

Masa:
- nu este oferita, se poate insa gati in bucatariile din incinta cazarii
- se poate manca o masa calda contra unui cost de 2 Euro/ masa/ zi. Banii pentru masa vor fi luati daca e cazul la sfarsitul lunii.

Plecare:Recenta si sigura

CERINTE

Documente necesare :
- cazier (curat)
- 4 poze tip pasaport
- Adeverinta medicala cu mentiunea: ???apt pentru munca???
- Diploma de studii (daca este)
- Copie dupa Carte Identitate

La plecare se vor semna contractele de consultanta si declaratia de cedare comision dupa prima luna de munca

BENEFICII OFERITE

Salar:
Va fi o norma pentru plantarea de puieti, norma care garanteaza un salar minim de 650 Euro in mana, daca se depaseste norma se castiga si 900 Euro.
Salriul net: minim 650 Euro/ luna pentru norma data.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de intermediere forta de munca pe plan international