Muncitori calificati si necalificati-Cehia

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam candidati interesati sa inceapa munca cat mai repede pentru urmatoarele posturi:

1. Muncitori necalificati la instalarea panourilor pentru baterii solare-10 barbati
- Salariu 3.25 Euro/ora, 650 euro/luna

2. Muncitori necalificati la depozit de Ambalare,sortare fructe uscate,nuci etc.-6 Femei
- Salariu 2.64 Euro/ora, 500 euro/luna

3. Sudor(CO2,electric,TIG)-8 barbati
- Salariu de la 4,87- pana la 7,32 Euro/ora, 935-1400 euro/luna

4. Tamplar pe masini/aparate industriale-10 barbati
- Salariu de la 4,06- pana la 6,10 Euro/ora, 800 - 1170 euro/luna

Acte necesare inscriere:
- CI
- CV in limba romana
- fotografie corp intreg
- cazier
- adeverinta medicala-clinic apt sanatos

Actele se depun personal la sediul agentiei noastre:
Brasov, Bdul Eroilor, nr.3A (Centrul de afaceri Cristiana, langa Teatrul Dramatic si Prefectura Brasov)
Luni-Vineri,orele 9-18

CERINTE

-pentru tamplari si sudori, este nevoie de experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

- contract incheiat pe 6 - 12 luni
- cazare asigurata gratuit de catre angajator,4-6 persoane in camera
- program: 6 zile/saptamana, 48 - 54 ore/saptamana

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate