Munca in Cehia!!!

iliebalan

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie de muncitori necalificati femei, barbati,sau cupluri la munca sezoniera - in agricultura la culesul roadei : fructe si legume; se poate munci de dimineata ex 06:00 pana seara, de obicei este ziua de munca de 12 ore, se plateste la norma ex.: pe zi se poate castiga de la 600 la 800 croni ~25-33 euro, cazarea este gratuita, castigul minim este de 500 euro lunar. Contactat: tel. +420774074706 ; +420222314183;

Avem nevoie de sudori cu experienta in CO2(FIR), suduraelectro, si argon . Sudura exterioara cu aspect si multistrat. pentru munca in Republica Ceha. Limita de varsta : 22 - 55 ani. Salariul este de la 80 Kc / ora ~ 3.5euro / ora + cazarea gratis. Castigul minim ajunge la 900 euro pa luna. Contractul de munca pentru perioada de la 6 luni cu posibilitate de prelungire. Orarul muncii de la 8 la 12 ore / zi, 6 zile / saptamana. Contactat: tel. +420774074706 ; +420222314183 ;

Avem nevoie de muncitori necalificati, femei si barbati in depozit la ambalarea legumelor (cartofi), si la repartizarea produselor alimentare la magazine. Varsta cuprinsa intre 27-35 ani. Se plateste 65 croni ~ 2.7 euro / ora, 10 - ore lucratoare pe zi, salariul minim 650 euro / lunar; cazarea este asigurata de angajator. tel. de contact: +420774074706 ; +420222314183.

Avem nevoie de personal la ambalarea geamurilor de plastic (barbati), se plateste 65 croni ~2.7 euro pe ora 11 ore muncitoare pe zi si cazarea este asigurata de agajator.
tel. de contact: +420774074706 ; +420222314183

Cautam personal pentru impachetarea produselor din ceramica (barbati). Oferta: - se lucreaza 6 zile / saptamana, - 11 ore lucratoare / zi, - se plateste 70 croni~2.9 euro/ora, - plata se face lunar, se ofera cazarea Gratuita. Pentru detalii:tel. de contact: +420774074706 ; +420222314183

Cautam muncitori calificati la constructie in Republica Ceha zidari cu salariul
de 80Kc/ora (~3.5euro / ora),ajungand la un castig de minim 840 euro lunar. Contractul de munca pentru perioada de la 6 luni cu posibilitate de prelungire. Cazarea este gratis. Orarul muncii de la 8 la 12 ore/zi, 6 zile/saptamana. Contactat: tel. +420774074706 ; +420222314183;

CERINTE

Cu calificare si fara,cu experienta si fara.

DESCRIEREA FIRMEI

Munca in Cehia