Mecanici si vopsitori auto calificati

Eastern Personal Ltd.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prestare servicii de mentenanta si reparare mecanica auto
- aplicare de vopsea auto

CERINTE

Experienta in mecanica/vopsitorie auto de minim 3 ani.
Certificat de competenta din partea unui atelier autorizat al unei companii de renume producatoare de autoturisme/dovada experientei in lucru, preferabil firma Ford (se accepta si din partea altor companii ca Skoda, Renault, WV etc).

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de ore suplimentare, in functie de cerintele angajatorului.Program standard de lucru: 8 ore/zi – 168 ore/luna.
Cunoasterea unei limbi straine nu este necesara, dar constituie un avantaj (ceha, slovaca, sarba, engleza, germana) - posibilitate de avansare.
Chiria cazarii este platita de angajator.
Transportul in Republica Ceha si-l asigura candidatii.
Fara comision sau alte costuri din partea candidatilor!

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal. Leasing personal