Lucrul în Republica Cehă în calitate de lucrători de pădure

Jopem system s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma ceha care operează în silvicultură ia indivizi și grupuri, acest lucru este în primul rând o operațiune de pădurar ascensoare forestiere și tractoare de conducere, solicitanții de locuri de muncă și de a oferi formare și de a asigura cursuri în funcțiune de mașini, salariu bun, maturitatea acordului face în principal pentru majetky Kontakt religioase: +420 736687476 , +420 734474482
de lucru pe tot parcursul anului
Ocuparea forței de muncă este în Jeseníky ČR.
Noi nu înțelegem limba rusă.

Česká firma podnikající v lesnictví přijme jednotlivce i celé skupiny, jedná se hlavně o dřevorubce obsluhu lesních lanovek a řidiče traktorů ,zájemce o práci i zaškolíme a domluvíme kurzy obsluhy jednotlivých strojů,dobré platové podmínky, splatnost dohodou děláme hlavně pro církevní majetky

Kontakt: +420 736687476
+420 734474482

CERINTE

limba cehă sau slovacă, cel puțin 50%.
Licență Vodicka lui : B , C avantajul
Cunoștințele în domeniul prestațiilor forestiere.

BENEFICII OFERITE

cazare securizate