FEMEI BARBATI SI CUPLURI -CALIFICATI SI NECALIFICATI INDUSTRIA ELECTRONICA CEHIA

anjex group

Job expirat

RESPONSABILITATI

OPERATOR LINIE PRODUCTIE -INDUSTRIA ELECTRONICA--CEHIA
TRANSPORT GRATUIT ROMANIA--CEHIA

Muncitori calificati si necalificati Industria Electronica Munca Banda

Femei , barbati, si cupluri cu varste intre 20-50 ani

Salarizare 80-85 CZK/ORA (3,2-3,5 EURO) in functie de cursul euro

Program lucru 8-10 ore/zi 6 zile/saptamana, iar orele suplimentare sunt platite separat

Cazarea este asigurata de catre angajator,si platita de acesta in camine de muncitori 3-5 pers/camera,
Masa nu este asigurata,dar sunt conditii cu bucatarie comuna pentru gatit

Contract 12 luni, respectiv pana la sfarsitul anului 2011, insa cine doreste, poate solicita si contract de 6 luni

Asigurari sociale si medicale platite de angajator, carduri de salarii si de sanatate pentru angajat
Se da avans pentru mancare intre 500si 1000 czk obligatoriu din salariul dvs indiferent daca cheltuiti sau nu
Transport Romania -Cehia suportat de catre angajator,si transport loc munca si acasa gratuit ,platit de angajator
PLECARI ORGANIZATE PE 05-02-2011 SI 12-02-2011 DIN BRASOV

-----200 RON FISA PROCESARE DOSAR ACCEPT PLECARE LA DEPUNEREA DOSARULUI
----COMISION AGENTIE 100 EURO LA SEMNAREA CONTRACTELOR DE PLECARE
----100 EURO IN CEHIA LA ADMINISTRATIA FABRICII PENTRU ACTE ANGAJARE PENTRU CARE PRIMITI FACTURA SI CHITANTA

Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa
jobsactiv@gmail.com telefon --0745993067
telefon -- 0766701019

CERINTE

CALIFICATII,SI EXPERIENTA CONSTITUIE UN AVANTAJ DAR NU ESTE OBLIGATORIE ,APICANTII TREBUIE SA FIE APTI DE MUNCA, CLINIC SANATOSI SI ANTIALCOOLICI

BENEFICII OFERITE

CAZARE GRATUITA, TRANSPORT GRATUIT ROMANIA CEHIA, SI TRANSPORT GRATUIT PANA LA LOCUL DE MUNCA DUS -INTORS,ASIGURARI SOCIALE SI MEDICALE PLATITE DE ANGAJATOR

Agentie de recrutare si plasare forta munca strainatate ,colaborari directe cu angajatorul strain