SEF PRODUCTIE – MAISTRU TAMPLAR PT PRODUSE DIN LEMN MASIV

Massiv Forest Products

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza, urmareste si controleaza procesul tehnologic pe faze de fabricatie pt produse de mobilier din lemn masiv
- stabileste si verifica periodic productivitatea si ritmul de lucru in scopul realizarii comenzilor
- gestioneaza cantitativ si calitativ stocurile de materii prime in fiecare stadiu de productie
- coordoneaza si monitorizeaza permanent activitatea persoanelor din subordine si mentine disciplina acestora la locul de munca
- se implica in realizarea de prototipuri

CERINTE

- un oarecare nivel de experienta ca maistru tamplar sau tamplar in lemn masiv si/sau pt fabricarea de produse de mobilier
- studii medii (ex in domeniul industriei lemnului) sau studii superioare de profil sau nu
- abilitati de comunicare si coordonare echipa
- abilitati intocmire plan de lucru etc

BENEFICII OFERITE

Salarizare atractiva si alte beneficii.
Pt relocatie la Caransebes – sediul firmei, oferim cazare gratuita in apartamentele de 2-camere din perimetrul firmei (complet utilate) + masa gratuita (pranz si cina).
De asemenea, acces liber la sala de fitness a firmei.

Massiv Forest Products este o companie romaneasca aflata intre liderii industriei de semifabricate din lemn masiv la nivel international, fiind prezenta pe segmentele: industria mobilei, industria de scari interioare si segmentul de bricolaj / vanzare cu amanuntul.