Raion Manager Altex Caransebes

ALTEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Altex angajeaza pentru magazinul sau din CARANSEBES persoane dinamice si motivate sa se alature liderului pietei de electronice, electrocasnice, IT&C si multimedia din Romania.
Te invitam sa faci parte dintr-o echipa pentru care clientul este intotdeauna pe primul loc, obiectivul nostru fiind sa oferim cele mai bune solutii si servicii.
Stim ca indeplinirea promisiunilor depinde cel mai mult de noi.

Daca si tu crezi in acest obiectiv aplica acum pentru postul de Raion Manager.

Principalele responsabilitati:
-Coordoneaza activitatea comerciala in cadrul raionului
-Asigura necesarul de marfa pe categorii de produse
-Mentine relatia cu furnizorii (comenzi de marfa)
-Urmareste indicatorii de performanta (rotatie, margine, stoc)

CERINTE

-Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara
-Studii superioare
-Bune abilitati de management si de coordonare a unei echipe
-Bune cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-Pachet salarial motivant
-Cursuri de pregatire profesionala
-Posibilitati de promovare in cadrul companiei
-Mediu de lucru placut

Compania Altex s-a infiintat in anul 1992 si are un capital in totalitate romanesc. In cei peste 15 ani de existenta, compania a avut o evolutie spectaculoasa.
Grupul Altex este acum cel mai puternic jucator pe piata de retail din Romania prin reteaua de peste 100 magazine, deschise in peste 70 de orase.
Media Galaxy este primul electrocomplex din Romania cu 14 magazine in Bucuresti, Brasov, Cluj, Constanta, Iasi, Satu Mare, Sibiu si Timisoara. Din grupul Altex mai fac parte companiile 8TIM, Credex si Complet Electro Serv.