URGENT CANADA - SUDOR; MECANIC MONTATOR UTILAJ GREU; STRUNGAR, FREZOR, RABOTOR, PRELUCRATOR ASCHIERE, MASINI CNC.

KraftQuelle

Job expirat

RESPONSABILITATI

URGENT CANADA - INGINERI / TEHNICIENI / MUNCITORI CALIFICATI PENTRU POZITIILE: TAMPLAR, DULGHER; ZIDAR, INSTALATOR; SUDOR; MECANIC MONTATOR UTILAJ GREU; STRUNGAR, FREZOR, RABOTOR, PRELUCRATOR ASCHIERE MASINI CNC.

CERINTE

* Varsta - orientativ intre 25 ¿ 45 ani dar nu este limitativa, primeaza experienta !!!
* Absolventi cu diploma ai scolii profesionale / cursuri de calificare in domeniu, facultate;
* Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational bun;
* Experienta anterioara minim 4 ani atestata pe cartea de munca;
* Pentru prelucratori prin aschiere experienta pe masini cu comanda numerica
* Fara antecedente penale sau restrictii de parasire a tarii;

BENEFICII OFERITE

* Contract de munca intre 1 - 5 ani prin Min. Muncii din Canada;
* Posibilitatea reintregirii familiei dupa 3 luni si a obtinerii rezidentei permanente;
* Program de lucru de 8 ore/zi; minim 20 $ CND / ora, orele suplimentare platite cu 150%;
* asigurarile medicale, de accidente si taxele de asigurari sociale, suportate de catre angajator;
* 28 zile de concediu anual;
* Conditii de munca supuse legilor Canadiene care garanteaza siguranta si protectia salariatului la locul de munca.
* CONTACT LA:
- E-mail: aupairpiticot@rdslink.ro sau kraft_piticot@yahoo.com

* Peste 10 ani de experienta in domeniu. * Recunoastere internationala.
* Reprezentanta in Romania pentru mai multe programe si companii de recrutare internationale din SUA, CANADA, MAREA BRITANIE, OLANDA, FRANTA, SPANIA, GRECIA, CIPRU