Sudor

S.C. DUCATTO INVEST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunostinte si experienta considerabila in sudura metalelor feroase si neferoase
Executarea sudurii din mai multe pozitii, pe suprafata plana sau curba a tevilor folosind procedeele SMAW, GMAW, GTAW, FCAW

CERINTE

Experienta si cunostinte in sudura metalelor feroase si neferoase in toate pozitiile, pe suprafete plane sau pompe folosind procedurile SMAW, GMAW, GTAW, FCAW
Experient, cunostinte si abilitati de a suda in pozitii orizontale, vertical si deasupra capului
Cunostinte si abilitati de a folosi echipamente de sudura de mana sau cele electrice destinate sudurii
Cunostinte si abilitati de a pregati si a face conectia dintre furtune, cabluri si regulatoare.

BENEFICII OFERITE

Dublul salariului normal pe ora pentru lucrul in week-end
Acoperire/Asigurare medicala si plan dentar pentru angajat dupa 2 luni.

Agent de consultanta autorizat in Romania pentru pregatirea PROFESIONISTA a dosarului de emigrare Quebec, Federal, viza student, viza vizitator, sponsorizarea sotilor/parintilor, Nova Scotia (antreprenori), traduceri autorizate, consultanta de afaceri si management.