CANADA - MUNCITOR CALIFICAT CONSTRUCTII (TAMPLAR, DULGHER; ZIDAR, INSTALATOR; ZUGRAV, FAIANTOR, SUDOR, MOZAICAR) & VOPSITOR INDUSTRIAL

KraftQuelle

Job expirat

RESPONSABILITATI

- URGENT CANADA - MUNCITORI CALIFICATI PENTRU POZITIILE: TAMPLAR, DULGHER; ZIDAR, INSTALATOR; ZUGRAV, FAIANTOR, MOZAICAR, SUDOR, TAIETOR MARMURA;

CERINTE

- Primeaza experienta !!!
- Absolventi cu diploma ai scolii profesionale / cursuri de calificare in domeniu, facultate;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational bun;
- Experienta anterioara minim 2 ani atestata pe cartea de munca;
- Fara antecedente penale sau restrictii de parasire a tarii;
- Pentru VOPSITORI INDUSTRIALI experienta MINIM 5 ANI in VOPSIRE CU SPRAY (PRESIUNE)

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca intre 1 - 5 ani prin Min. Muncii din Canada;
- Posibilitatea reintregirii familiei dupa 3 luni si a obtinerii rezidentei permanente;
- Program de lucru de 8 ore/zi; minim 20 $ CND / ora, orele suplimentare platite cu 150%;
- Asigurarile medicale, de accidente si taxele de asigurari sociale, suportate de catre angajator;
- 28 zile de concediu anual;
- Conditii de munca supuse legilor Canadiene care garanteaza siguranta si protectia salariatului la locul de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

- Peste 10 ani de experienta in domeniu
- Recunoastere internationala.
- Reprezentanta in Romania pentru mai multe programe si companii de recrutare internationale