Agent de vanzari

FIDES EXPRESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
- domiciliul stabil C-LUNG MOLDOVENESC sau VATRA DORNEI - obligatoriu.
- Studii medii- Experienta in vanzari FMCG minim 1 an, cunoasterea retelelor de magazine - constituie avantaj- Abilitati de comunicare, relationare si negociere- Capacitate de argumentare , convingere si organizatorica- Initiativa, perseverenta, dinamism- Permis auto, categoria B - obligatoriu ,cunoasterea lucrului cu palmul,tableta.

CERINTE

Responsabilitati:- Atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari si incasari stabilite, prin acoperirea sistematica a teritoriului alocat, conform unui plan de rute zilnice.- Mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, dar si cautarea unor oportunitati pentru extinderea distributiei in teritoriu.- Prezentarea, comercializarea si mercantizarea produselor din portofoliu.

BENEFICII OFERITE

Oferim:- pachet salarial motivant;- autoturism de serviciu;- lucru intr-un colectiv tanar si dinamic.

Firma de distributie de produse de larg consum, in principal produse alimentare, din estul Romaniei.