TEHNOLOG CONFECTII METALICE SI AUTO

Confind SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza documentatia tehnologica necesara ptr realizarea produselor;
- Primeste, analizeaza si tine sub control documentatia tehnica de executie ce ii este repartizata;
- Intocmeste consumurile de materiale pe care le si comunica serviciului aprovizionare, cu care colaboreaza in vederea asigurarii bazei materiale necesare realizarii productiei in conditiile calitative si cantitative impuse prin contract;
- Realizeaza consumuri de materiale ptr oferte la cererea conducerii sectiei;
- Face propuneri de realizare a unor dispozitive care sa imbunatateasca procesul de productie.

CERINTE

- cunostinte temeinice de desen tehnic;
- cunostinte de matematica de nivel mediu;
- cunostinte de fizica si chimie de nivel mediu;
- cunostinte de tehnologia materialelor metalice;
- cunostinte de rezistenta materialelor de nivel mediu;
- cunostinte de controlul de calitate al materialelor metalice;

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- decontare transport de la domiciliu la firma si retur

DESCRIEREA FIRMEI

vezi pagina WEB