Medic veterinar sau tehnician veterinar

Sc Iodav Vetprest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinet veterinar Banesti Prahova care ofera servicii medicale (consultatii, tratamente, operatii chirurgicale, analize de laborator, examene cu aparatura performanta, vaccinari, deparazitari, cosmetica si frizerie), dar si accesorii si hrana pentru animale in farmacia cu acelasi profil, angajeaza medic sau tehnician veterinar;

CERINTE

Cerinte:
- diploma de specialitate si cunostinte temeinice in domeniu;
- persoana serioasa, organizata si ordonata;
- abilitati in promovarea, manipularea, vanzarea de medicamente si accesorii de uz veterinar in cadrul farmaciei veterinare;
- dorinta si capacitatea de a progresa;
- persoana comunicativa, placuta;
- domiciliul in Banesti, Campina sau zona limitrofa;
- de preferat cunoscator de contabilitate primara, gestiune si operare pe calculator;

BENEFICII OFERITE

-decontare transport;

DESCRIEREA FIRMEI

servicii medicale veterinare si produse de uz veterinar