ANGAJEZ GESTIONAR DEPOZIT

SC GRANDY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-rezolvarea cu operativitate descarcarea marfii de la furnizori in ordinea prioritatilor companiei,
-verifica cantitativ si calitativ produsele receptionate in conformitate cu actele de insotire a marfii (avize, facturi, procese verbale de custodie, certificate de calitate ),
-transmite facturile furnizor catre asistentul de vanzari , semnate de primire pentru efectuarea receptiei si eliberarea eventuala de instrumente de plata,
-intocmeste procese verbale de constatare de diferente in cazul sesizariide lipsuri cantitative in momentul receptiei marfii,
-daca marfa receptionata are mai mult de 25% din termenul de valabilitate expirat cere acordul directorului de vanzari pentru receptionarea acesteia,
-pastreaza o ordine desavarsita in spatiile de depozitare,
-organizeaza incarcarea operativa a produselor catre clienti in masinile de distributie respectand rutele prestabilite.

CERINTE

-abilitati practice si capacitate lucru in echipa,
-capacitate de a construi si mentine relatii de munca efective,
-mentinerea unei atitudini dinamice si pozitive,
-flexibilitate, gandire analitica,
capacitate analiza prioritati si buna organizare.

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE DISTRIBUTIE