Tehnician eletrotehnist

Calirom

Job expirat

RESPONSABILITATI

Necesar:
Cunostinte de electrotehnica
Cunostinte de electronica, in special electronica digitala
Conostinte in domeniul cablarii de curenti slabi si retelistica
Familiarizat cu mediul de comunicare IP, TCP/UDP, USB, etc
Disponibilitate pentru deplasare in tara- montare, testare, service echipamente electronice
Cunostinte de operare PC

CERINTE

Necesar:
Experinta min. 2 ani- avantaj

BENEFICII OFERITE

Decontare transport pentru angajatii din alta localitate

Calirom Electronics este o firma cu bogata experienta în proiectarea si realizarea de Sisteme hoteliere complexe, fiabile si flexibile. Am dezvoltat si continuam sa dezvoltam solutii hardware si software, un exemplu fiind solutia informatica realizata de noi, solutia numita Hotel Manager, care vine sa asiste si sa îmbunatateasca considerabil calitatea si siguranta serviciilor oferite, managementul resurselor umane si materiale (solutii complete în a economisi principalele utilitati).

Sistemul Acces Hotelier Online reprezinta un instrument modern de inchidere a usilor, conceput pe Radio Frecvency ID, foloseste cardul de acces si este asistat software in vederea pontajului propriu-zis sau a simplei arhivarii a identitatii, a datei si orei accesului. Sistemul Acces Hotelier Online pe care-l oferim este perfect compatibil si completeaza solutiile hoteliere oferite de liderii internationali in domeniu Fidelio si Opera.