Operator statie betoane Gligoresti - Cluj

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu renume in domeniul productiei de materiale de constructii este in cautarea unui Operator pentru statia din Gligoresti, in apropiere de Campia Turzii.
Responsabilitati:
• Operarea statiei pentru productia de betoane conform diagramei de livrare;
• Gestionarea materiilor prime, a materialelor si a pieselor de schimb;
• Intretinerea utilajelor si echipamentelor;
• Mentinerea relatiei cu clientii/furnizorii companiei.

CERINTE

Cerinte:
• Studii medii tehnice
• Experienta in utilizarea echipamentelor de constructii si instalatiilor de productie automatizate;
• Cunostinte de operare calculator;
• Abilitati de organizare, comunicare si spirit de echipa;
• Orientare catre client;
• Cunostintele legate de procesul de preparare beton reprezinta un avantaj.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa tmarica@professional.com.ro
Pentru detalii sunati la 0758103467

S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: http://www.professional.com.ro/gdpr/

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4