COORDONATOR LOGISTICA

Roland Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planifica, organizeaza si coordoneaza activitatea logistica din cadrul companiei:
• organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea de depozitare si transport marfa.
• stabileste rutele si planifica distributia zilnica.
• supravegheaza si controleaza distributia, consumul de resurse financiare, materiale si de resurse umane.
• repartizeaza sarcinile si responsabilitatile personalului din subordine.
• intocmeste dispozitiile, programele, situatile de lucru si pontajul personalului.
• tine evidenta, intocmeste rapoarte si alte documente referitoare la activitatea logistica.
• coordoneaza si supravegheaza activitatea de revizie si reparatie a autovehiculelor.
• aprovizioneaza cu materiale, piese, combustibili si echipament de protectie necesar desfasurarii activitatii in conditii optime de calitate si securitate.

CERINTE

• studii medii, studii superioare - avantaj
• experienta de minimum 1 an pe un post similar
• bune cunostinte MS Office
• persoana organizata, responsabila, comunicativa.
• atestat ARR de coordonator transport

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonusuri de performanţă, tichete de masă.

DESCRIEREA FIRMEI

Viziunea companiei

Brand regional de succes, castigat prin inovatie, imbunatatire continua, si crestere permananeta a gradului de satisfactie a clientilor, partenerilor si angajatilor

Valori actuale

1) Angajatii
2) Technologia
3) Gandirea spre inainte
4) Imbunatatirea continua
5) Perseverenta
6) Inovatia
7) Progresul

Misiunea companiei

Satisfacerea deplina a cerintei de consum a clientilor Roland Impex cu gama completa de produse de panificatie, patiserie si cofetarie, cu angajamentul calitatii in produse si servicii, la preturi competitive, intr-un mediu prietenos si atragator, in locatii usor accesibile, reducand astfel nevoia de calatorie a membrilor comunitatii pentru procurarea produselor dorite.

www.rolandpan.ro