Cikautxo Campia Turzii angajeaza tehnician mentenanta

Cikautxo RO Rubber&Plastic

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este responsabil cu activitatile de intretinere predictiva, preventiva si corectiva a echipamentelor și a instalațiilor din zonele alocate;
- Identificarea partilor si componentelor care trebuie inlocuite si, dupa caz procurarea acestora ;
- Colaboreaza la intocmirea analizelor de avarie (indicatori si obiective in ceea ce priveste opririle utilajelor si echipamentelor din zonele alocate ) si executa modificarile necesare pentru buna functionare a utilajelor si echipamentelor;
- Face propuneri de imbunatatire si colaboreaza cu responsabilul de departament la intocmirea si implementarea propunerilor in proceduriule de lucru;
- Colaboreaza si urmareste activitatea personalului subcontractant;

CERINTE

- studii medii profil tehnic
- experienta intr-o unitate de productie constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa
- transport asigurat la program 3 schimburi ruta Turda, Campia Turzii, Viisoara

Cikautxo RO Rubber &Plastic este o companie multinationala ce face parte din grupul Mondragon si activeaza in Romania in domeniulautomotive, mai exact producator tubulatura auto din cauciuc.Oferim angajatilor nostri posibilitatea de a face parte dintr-o echipa dinámica, creativa si dedicata.Oferim un mediu de lucru propice dezvolatrii profesionale a fiecarui angajat si investim in formarea angajatilor nostri.