Operator instalatie

AIR LIQUIDE ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la pregatirea procesului tehnologic de fabricatie ;
- asigura controlul starii tehnice a instalatiilor, utilajelor si masinilor si respecta normele de exploatare;
- asigura functionarea permanenta si corecta a sistemelor si dispozitivelor de protectie, a aparaturii de masura si control, precum si a instalatiilor de captare, retinere si neutralizare a substantelor nocive degajate in desfasurarea proceselor tehnologice;
- insusirea si respectarea instructiunilor de lucru specifice postului

CERINTE

- preferabil studii superioare in domeniul tehnic;
- constituie avantaj experienta de lucru in mediu industrial si lucrul cu echipamente sub presiune;
- ablitati de lucru cu PC ;
- cunostinte de baza de lb. engleza/franceza constituie avantaj;
- capacitate de a lucra atat independent cat si in echipa;
- disponibilitate lucru in schimburi;

BENEFICII OFERITE

AIR LIQUIDE ROMANIA ofera un mediu de lucru profesionist, pachet salarial atractiv, training de specialitate.

AIR LIQUIDE Romania, membra a AIR LIQUIDE GROUP - lider mondial in productia si furnizarea de gaze industriale si medicale, angajeaza pentru punctul de lucru din Calarasi 1 operator instalatie.