Mecanic agricol

SC CONVEX S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptia echipamentelor
- Deplasarea la sediul clientului pentru intretinerea echipamentelor
- Diagnosticarea si reparatia atunci cand este cazul
- Intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilor

CERINTE

- Experienta tehnica de specialitate
- Cunostinte PC
- Permis de conducere- categoria B
- Disponibilitate la deplasari
- Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi
- Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- Job stabil
- Cadru de lucru dinamic şi profesionist
- Posibilitatea formării profesionale in concordantă cu noutătile din domeniu

DESCRIEREA FIRMEI

Convex este o afacere de familie inca din 1993.

Importam utilaje si piese agricole de la producatori de pe piata agricola europeana.

Oferim clientilor nostri preturi si servicii competitive. Asadar, pretuim respectul si suntem deschisi la cerintele de pe piata pentru a progresa reciproc.