Inginer/Mecanic Utilaje Agricole

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie importatoare de masini si utilaje agricole cu renume angajeaza un inginer/mecanic utilaje agricole pentru punctul de lucru din Calarasi.
Responsabilitati:
- diagnoza computerizata a defectiunilor aparute la utilajele agricole
- realizarea lucrarilor de intretinere si reparatii - efectuate de cele mai multe ori la sediul clientului

CERINTE

- pregatire profesionala si experienta in domeniul reparatiilor de utilaje agricole/utilaje de constructii/camioane (utilaje grele in general)
- cunostinte de mecanica si electrica
- disponibilitate pentru deplasari
- cunostinte de limba engleza
- permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

- training de specialitate
- pachet salarial motivant
- masina de service, laptop, telefon mobil

ArenaJobs este o firma internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.