Director zonal de vanzari

S.C. Feroplas Ind S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea si promovarea produselor companiei
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- promovarea serviciilor oferite de companie;
- stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei ;
- realizarea obiectivelor lunare si anuale;
- reprezentarea companiei in relatiile cu clientii;
- oferirea de consultanta tehnica
- contactarea posibililor parteneri, incheierea de contracte, mentinerea relatiilor cu partenerii pe toata perioada desfasurarii contractului.

CERINTE

- studii superioare – de preferat in domeniul tehnic
- experienta in domeniul vanzarilor
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate la deplasari in tara;
- disponibilitate la program prelungit;
- bune abilitati de comunicare si putere de convingere;
- initiativa si perseverenta;
- orientare spre rezultate;
- dinamism, atitudine pozitiva si orientare spre client;
- cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
-bonusuri in functie de performanta
-masina si telefon de servici:
-laptop si modem portabil;
- training-uri de dezvoltare a abilitatilor de vanzare si training-uri pe produs.

Producator si distribuitor de plase sudate, produse fasonate din otel beton, confectii metalice, cazane industriale pentru abur, apa calda si apa fierbinte