Coordonator SSM santier constructii

SC CITY SQUARE HUMAN RESOURCES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adresa de depunere directa a cv-urilor:

angajare@citysquare.ro

Va rugam sa ne transmiteti la adresa de mai sus cv-ul dvs in vederea stabilirii unui interviu:

Postul de coordonator SSM santier de constructii este disponibil din luna iunie 2013. Proiectul se deruleaza pe o perioada de cel putin 1 an si jumatate, urmand a se prelungi in functie de programul stabilit cu beneficiarul.
Mentionam ca dupa finalizarea acestui proiect, candidatul poate fi repartizat pe alte proiecte asemanatoare in domeniu.

Beneficiarul este o companie multinationala.

Se doreste ca titularul postului sa detina temeinice cunostinte tehnice, dar si de comunicare si relationare cu alte persoane (subcontractori, vizitatori, beneficiari, etc). Persoana care va ocupa acest post va coordona buna desfasurare din punct de vedere al securitatii si sanatatii in munca pe santier. De asemenea este nevoie sa cunoasca activitatea de PSI, dar si de evaluarea factorilor de risc profesionali.
Ocupantul postului va reprezenta compania noastra in fata beneficiarului si va oferi consultanta directa pe probleme de protectia muncii (legislatie, proceduri, instructaje, diferite situatii si rapoarte).

CERINTE

Minim 2 ani experienta in coordonarea santierelor de constructii;
- coordonator in materie de SSM pentru santierele temporare si mobile nivel superior (obligatoriu);
- curs autorizat SSM minim 80 de ore;
- curs autorizat PSI
- curs autorizat evaluarea factorilor de risc profesional;
- limba engleza - nivel conversational;
- permis auto categoria B - reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- decont transport
- asigurare cazare si masa daca persoana nu este din localitate
- bonificatii de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

www.citysquare.ro