Traducator

S.C UNIOTEX S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii din cadrul fabricii de confectii
- monitorizare continua a indeplinirii planurilor de productie
- asigurarea continuitatii productiei
- procesarea documentatiei sub forma unor rapoarte si documente pe care sa le prezinte managementului superior al companiei.

CERINTE

- studii superioare finalizate in domeniul textil
- experienta in domeniul producerii de confectii textile, minim 2 ani
- experienta intr-o pozitie manageriala minim 1 an
- buna sustinere si argumentare a ideilor
- gandire analitica
- foarte bune abilitati de comunicare
- sa fiti o persoana autoritara si sa aveti abilitati de a lucra cu oamenii
- cunoasterea limbii maghiare sau germane

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei fabrici solid organizate la standarde internationale;
- mediu si conditii de lucru deosebite;
- pachet salarial corespunzator performantelor;
- atmosfera placuta la birou.

DESCRIEREA FIRMEI

Cofectii textile(confectionare lenjerie intima)