Sudor

DUCTIL - AIR LIQUIDE WELDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati:

- Demonstratii cu echipamentele de sudare si cu materialele de aport din gama AIR LIQUIDE WELDING;
- Punerea in functiune a echipamentelor de sudare;
- Prezentarea de solutii de sudare clientilor.

CERINTE

- calificare ca sudor;
- experienta de cel putin 3 ani in domeniu, cu aptitudini in special pentru realizarea imbinarilor sudate prin procedeele: MIG/MAG, SME, WIG si ASF;
- cunostinte teoretice si practice privind utilizarea echipamentelor de sudare;
- cunostintele de operare PC (MS Office) prezinta avnataj;
- permis de conducere cat. B, C;
- disponibilitate pentru deplasari in tara;
- aptitudini de comunicare si lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- pachet salarial deosebit;
- mediu de lucru dinamic;
- specializare si dezvoltare profesionala;
- oportunitatea unei cariere.

DUCTIL este membra a Grupului Air Liquide, lider mondial sau european pe cateva segmente din domeniul industrial: gaze industriale si medicale, consumabile, echipamente si accesorii pentru sudare.