Responsabil magazine

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura buna desfasurare a activitatii magazinelor de care raspunde

CERINTE

1.Organizează şi coordonează permanent aprovizionarea completă şi la timp a magazinelor din subordinea sa.
2. Organizează si îndrumă personalul din subordinea sa la modalitatea de predare-primire a mărfii şi cântărirea acesteia.
3. Verifică zilnic întocmirea notelor de intrare – recepţie si constatare diferenţe.
4. Verifică zilnic întocmirea raportului de gestiune.
5. Verifică ca personalul din subordinea sa,să comercializeze marfă conform normelor de igiena şi conform metodei FIFO (first in/first out )
6. Verifică prin sondaj, zilnic, ca banii care sunt încasaţi (pana la ora efectuări controlului ) să corespundă cu suma afişata pe bonul fiscal (“numerar în sertar”).Nu este admis plus şi/sau minus în casele de marcat!

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv,bonuri de masa, autoturism

Ana & Cornel este o companie romaneasca cu capital privat infiintata in 1994 ce are ca domeniu de activitate producerea si distribuirea produselor alimentare. De-a lungul timpului compania s-a extins la nivel national ajungand astazi sa fie prezenta in peste 40 de orase si cu o flota ce depaseste 180 de autovehicule.